Kargo ve Teslimat Ödeme onayı geldikten sonra siparişiniz kargo için hazırlanır. Ürünler 1 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat adresinizin ana depomuza uzaklığına göre 1-7 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim edilir. Siparişiniz verildikten sonra en geç 8 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Eğer bu süre zarfında hala siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişinizin stoklarda olmaması durumunda en kısa sürede size email ile bilgilendirme yapacağız. Bir sepetteki ürünlerin farklı adreslere gönderilmesi mümkün değildir.

İptal ve İade Şartları Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

Cayma Hakkı ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya info@bmonutrition.com.tr adresine e-posta ile bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için ürünün açılmamış olması şarttır.

Teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.). İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. SATICI, iade edilen ürünün ve faturasının kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ALICI’ ya iade etmekle yükümlüdür.

Takviye edici Gıdaların ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmaz. Bu nedenle iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

has been added to the cart. Sepet